Постинг
20.02.2025 19:26 -
Верую
Всеки от нас е това, което милее,
всичко останало е пълнеж.
Радвай се,
ако има за какво да живееш,
жалко,
ако няма за какво да умреш!
Иван Карадачки
всичко останало е пълнеж.
Радвай се,
ако има за какво да живееш,
жалко,
ако няма за какво да умреш!
Иван Карадачки
Няма коментари

