Постинг
12.03 07:12 -
Град на агели
Аз търсих нещо повече от свят,
във който да се крия нощем.
Нали и ангелите имат собствен град,
преди да станат ангели изобщо.
Аз търсих нещо в липсата на страх,
навярно от безстрашие съм страдала.
Откакто наранените криле прибрах,
наравно с другите и аз съм падала.
И ето, че се сляха във един живот
различните ни светове със сходни роли.
Градът на ангели е просто мост,
по който стъпките ми са свободна воля.
ulianka
във който да се крия нощем.
Нали и ангелите имат собствен град,
преди да станат ангели изобщо.
Аз търсих нещо в липсата на страх,
навярно от безстрашие съм страдала.
Откакто наранените криле прибрах,
наравно с другите и аз съм падала.
И ето, че се сляха във един живот
различните ни светове със сходни роли.
Градът на ангели е просто мост,
по който стъпките ми са свободна воля.
ulianka
Няма коментари

