Постинг
18.03 07:31 -
Ти беше тук
Ти беше тук — дойде самичка.
Дъга неземна засия в нощта.
Добиха смисъл вечните неща.
Ти беше тук. Това е всичко.
Ти беше тук и стана чудо.
Попаднахме във приказна страна.
Там имаше светлик и топлина.
Ти беше тук. Не бе заблуда.
Ти беше тук, но си отиде.
Угасна многоцветната дъга.
Дано щастлива много си сега!
Ти беше тук. Това ми стига!
Атанас Димитров
Дъга неземна засия в нощта.
Добиха смисъл вечните неща.
Ти беше тук. Това е всичко.
Ти беше тук и стана чудо.
Попаднахме във приказна страна.
Там имаше светлик и топлина.
Ти беше тук. Не бе заблуда.
Ти беше тук, но си отиде.
Угасна многоцветната дъга.
Дано щастлива много си сега!
Ти беше тук. Това ми стига!
Атанас Димитров
Няма коментари

