Постинг
14.04 20:18 -
* * *
А пролетта е със цвета на вишни.
Лежи разхвърлян - белия листец.
От райска благодат и свише
изплетен е тоз пролетен венец.
А лятото е вихър, надпревара,
и знойна мараня и огнен дъх.
Полуоблечени? (Kаква "поквара"!)
Голи - търсим просто хладен лъх.
А есента ни смайва с цветове,
изпепеляваща, красива, мека.
Пленителни и пъстри светове -
красиво е и нека бъде есен, нека!
А зимата ни праща леден Рай
безкрайно чисто е и бяло.
Следите от кънките нямат край
по езерото - зимно огледало...
Аglika
Лежи разхвърлян - белия листец.
От райска благодат и свише
изплетен е тоз пролетен венец.
А лятото е вихър, надпревара,
и знойна мараня и огнен дъх.
Полуоблечени? (Kаква "поквара"!)
Голи - търсим просто хладен лъх.
А есента ни смайва с цветове,
изпепеляваща, красива, мека.
Пленителни и пъстри светове -
красиво е и нека бъде есен, нека!
А зимата ни праща леден Рай
безкрайно чисто е и бяло.
Следите от кънките нямат край
по езерото - зимно огледало...
Аglika
Няма коментари

