Постинг
10.05 20:10 -
Откровение
Не съществува безоблачно щастие,
но и болка нестихваща няма.
Всеки миг е последно причастие,
всеки спомен е гаснеща рана.
Разцъфтялата пролет в телата
пак за прошка е свела очи.
Трябва дъжд, за да блесне дъгата,
сладостта чак след време горчи.
И не искай безкрай да поливам
всяко чувство със жива вода.
Любовта е капризна богиня -
днес съм твоя. Само тук и сега.
Да обичаш безпаметно грях ли е,
щом животът започва с промяна?
Всеки миг е последно причастие
и нестихващо щастие няма.
flowerpeace_21
но и болка нестихваща няма.
Всеки миг е последно причастие,
всеки спомен е гаснеща рана.
Разцъфтялата пролет в телата
пак за прошка е свела очи.
Трябва дъжд, за да блесне дъгата,
сладостта чак след време горчи.
И не искай безкрай да поливам
всяко чувство със жива вода.
Любовта е капризна богиня -
днес съм твоя. Само тук и сега.
Да обичаш безпаметно грях ли е,
щом животът започва с промяна?
Всеки миг е последно причастие
и нестихващо щастие няма.
flowerpeace_21
Няма коментари

