Постинг
11.05 04:21 -
Иди си!
Махни се от живота ми - сега!
Без мен върви по звездните пътеки!
Превръщай друга в слънчева дъга!
Без тебе ми е хубаво... и леко.
Търси със друга вечната любов!
На мене ми е все едно... Търси я...
Не си очаквал този "апостроф" -
не искам аз и ти да бъдем НИЕ.
Недей разбива женските сърца!
От мен недей ги кара да ревнуват.
Отдавна знам, че си със две лица
и като мъж - не ме интересуваш.
Сам се издигаш на пиедестал,
във себе си единствено си влюбен,
за тебе просто... просто ми е жал,
та ти живееш сякаш в свят безлюден.
Не можеш с думи да ме заблудиш,
дори да си на словото ваятел!
Не можеш точно мен да покориш -
изтрих те от сърцето си, "приятел"!
кadife
Без мен върви по звездните пътеки!
Превръщай друга в слънчева дъга!
Без тебе ми е хубаво... и леко.
Търси със друга вечната любов!
На мене ми е все едно... Търси я...
Не си очаквал този "апостроф" -
не искам аз и ти да бъдем НИЕ.
Недей разбива женските сърца!
От мен недей ги кара да ревнуват.
Отдавна знам, че си със две лица
и като мъж - не ме интересуваш.
Сам се издигаш на пиедестал,
във себе си единствено си влюбен,
за тебе просто... просто ми е жал,
та ти живееш сякаш в свят безлюден.
Не можеш с думи да ме заблудиш,
дори да си на словото ваятел!
Не можеш точно мен да покориш -
изтрих те от сърцето си, "приятел"!
кadife
Няма коментари

